Компанія «Аqua Миргород»

Компанія
Аqua Миргород

Історія

Славетний Миргородський край, оспіваний митцями, славиться відомими на всю Україну і світ мінеральними та питними водами, які вже понад сто років добуваються зі свердловин, розташованих на території міста-курорта.

Даний регіон є унікальним. У геологічній будові ділянки надр беруть участь осадкові відклади палеозою, мезозою і кайнозою, а геологічний розріз свердловини розкритий до глибини майже 700 м.

Миргородський край
Калінка лого

Сьогодні ТОВ “AQUA Миргород” дбає про те, щоб неперевершений смак і цілющі властивості миргородської води були доступні в будь-якому регіоні України, а невдовзі - і світу.

Вода, що використовується для виробництва продукції “Aqua Миргород”, добувається в екологічно чистому місті-курорті Миргород. Даний регіон є винятковим за своєю історією та геологічною будовою, а вода, яка тут видобувається, визнана не просто корисною, а й унікальною.

Глибина мінеральної свердловини - 695м

Глибина свердловини питної води - 70м

Історія

Природна мінеральна вода подається зі свердловини глибиною 695 м, що розташована в межах центральної частини Дніпровсько-Донецької западини, Дніпровського артезіанського басейну та пов’язана з нижньокрейдовими та сеноманськими відкладами.

Піднімаючись на поверхню землі, мінеральна вода проходить багатостадійне очищення природними мінералами, а для збереження цілющих властивостей розливається безпосередньо на місці її видобування.

Питна вода, перш ніж потрапити до вашого столу, проходить кілька ступенів очищення:

  • Механічну фільтрацію;
  • Очищення на мультимедійних фільтрах;
  • Очищення за допомогою осмосної системи фільтрів GE Water & Process Technologies Group (США);
  • Ультрафіолетове бактерицидне очищення.

Сучасне високотехнологічне обладнання забезпечує мікробіологічну чистоту та відсутність хімічних домішок у продукції.

Весь цикл виробництва побудований таким чином, щоб максимально гарантувати екологічну безпеку на всіх етапах очищення, що підтверджено “УкрНДІ медичної реабілітації та курортології МОЗ України”.

Лимон
Якість

Компанія ТОВ “Аква Миргород” використовує кришку швейцарського виробництва, яка вироблена зі спеціальних матеріалів, та ПЕТ-пляшку зі зменшеним вмістом пластику для зниження ризиків забруднення навколишнього середовища.

Якісна та безпечна продукція ТОВ “Aqua Миргород” виготовляється з дотриманням вимог нормативної документації та завдяки праці висококваліфікованих фахівців, не байдужих до своєї справи. На підприємстві ТОВ “Aqua Миргород” розроблена та функціонує інтегрована сертифікована система управління безпечністю харчових продуктів на відповідність вимогам ДСТУ ISO 22000:2019 (ISO 22000:2018) та система управління якістю на відповідність вимогам ДСТУ ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015), впроваджені принципи системи НАССР.