Aqua Миргород та Літературно-меморіальний музей Панаса Мирного разом відсвяткували День народження українського митця
![](https://aquamyrgorod.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/1-1024x683.jpg)
![](https://aquamyrgorod.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/2-1024x683.jpg)
![](https://aquamyrgorod.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/3-1024x683.jpg)
![](https://aquamyrgorod.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/4-1024x683.jpg)
![](https://aquamyrgorod.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/5-1024x683.jpg)
![](https://aquamyrgorod.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/6-1024x683.jpg)
![](https://aquamyrgorod.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/7-1024x683.jpg)
![](https://aquamyrgorod.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/8-1024x683.jpg)
![](https://aquamyrgorod.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/9-1024x683.jpg)
![](https://aquamyrgorod.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/10-1024x683.jpg)
![](https://aquamyrgorod.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/11-1024x683.jpg)
![](https://aquamyrgorod.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/12-1024x683.jpg)
![](https://aquamyrgorod.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/13-1024x683.jpg)
![](https://aquamyrgorod.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/14-1024x683.jpg)
![](https://aquamyrgorod.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/15-1024x819.jpg)
![](https://aquamyrgorod.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/16-1024x683.jpg)
![](https://aquamyrgorod.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/17-1024x683.jpg)
![](https://aquamyrgorod.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/18-1024x683.jpg)
![](https://aquamyrgorod.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/19-1024x683.jpg)
![](https://aquamyrgorod.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/20-1024x683.jpg)
Aqua Миргород разом з Літературно-меморіальним музеєм Панаса Мирного відсвяткували День народження митця, автора романів «Хіба ревуть воли, як ясла повні?» та «Повія».
Під час заходу відвідувачі музею мали можливість не тільки зануритись в життя українського прозаїка, драматурга та громадського діяча, а й скуштувати унікальний продукт, створений природою. Також відвідувачі могли взяти пляшку води DETOX з собою, щоб насолоджуватись її смаком вдома.
Особливо символічним є той факт, що Панас Мирний народився в Миргороді на Полтавщині. В місті де видобувають мінеральну лікувально-столову воду Aqua Миргород DETOX.
Дякуємо Літературно-меморіальниму музею Панаса Мирного та всім відвідувачам за теплий прийом та цікавість до нашої природної мінеральної лікувально-столової води. Aqua Миргород DETOX – джерело життя та здоров’я, яке пов’язане українською культурою та її незламним духом.