Aqua Миргород разом з ДонорUA відзначили Всесвітній день донора крові

Компанія Aqua Myrhorod вітає всіх донорів та медичних працівників з Всесвітнім днем донора крові. Сьогодні маємо чудову нагоду висловити подяку тим, хто ділиться червоним життям — своєю кров’ю — для порятунку життів.

Aqua Myrhorod радіє бути частиною цього комюніті, адже у партнерстві з DonorUA ми стали водним спонсором вже трьох заході, присвячених донорам та донації крові. Так, донація проходила в ТЦ «Гулівер» і зібрала понад 100 донорів.

«Команда Aqua Миргород розуміє, як важливо сьогодні бізнесу підтримувати донації і радіємо, що змогли стати частиною важливої справи. Принагідно дякуємо всім донорам, які продовжують рятувати життя людей. Ви опора і фронт, ви міць та сила нашої країни. Ми пишаємося тим, що можемо підтримати таку важливу справу, як донорство крові. Разом ми робимо велику справу, сприяючи здоров’ю та рятуючи життя», — додав СЕО компанії Антон Рева.

Нагадаємо, що Aqua Миргород DETOX допомагає швидко відновити водний баланс та мінеральний склад крові після донорства, сприяючи загальному відновленню організму.

Ultramarket, АЗС ОККО та Сільпо: Де можна придбати Aqua Миргород DETOX
Компанія Aqua Миргород продовжує розширювати мережу реалізації природної мінеральної лікувально-столової води Aqua Миргород DETOX
Детальніше
В Україні вперше з'явиться унікальна вода Aqua Миргород D3
Лінійка вод компанії Aqua Миргород поповниться новим продуктом. В Україні вперше з'явиться унікальна вода Aqua Миргород з вітаміном D3
Детальніше
Aqua Миргород стала титульним партнером благодійного забігу Біжу за тих, хто в берцях 2.0
Компанія Aqua Миргород стала титульним партнером благодійного забігу Біжу за тих, хто в берцях 2.0: Гуркіт & Detox від AQUA Миргород
Детальніше
Aqua Миргород DETOX стала водним партнером Кубку Києва зі спортивної гімнастики
В суботу, 29 червня, в Олімпійському центрі «Конча-Заспа» відбувся Кубок Києва зі спортивної гімнастики, організованого Школою спортивної гімнастики Олега Верняєва. Aqua Миргород DETOX стала водним партнером заходу.
Детальніше
AQUA Миргород DETOX доступна у Молдові
Природну мінеральну столово-лікувальну воду DETOX відтепер можна придбати у мережі Bonus Market в Кишинева
Детальніше
Aqua Миргород DETOX стала водним партнером Kyiv Ultra Run and Nordic Walking 2024
Aqua Миргород DETOX стала водним партнером благодійного старту з бігу і Скандинавської ходьби Kyiv Ultra Run and Nordic Walking 2024, який відбувся 22 червня на Трухановому острові.
Детальніше
Природну мінеральну воду AQUA Миргород DETOX можна придбати у мережі магазинів «Біле Сухе»
Природна мінеральна лікувально-столова вода AQUA Миргород DETOX відтепер доступна у мережі магазинів «Біле Сухе»
Детальніше
Aqua Миргород DETOX доступна у мережах аптек АНЦ, ШАР@ та Благодія
Aqua Миргород DETOX з'явилась на полицях Аптеки Низьких Цін, Шара та Благодія
Детальніше
Як DETOX проходила клінічні дослідження та за яких станів лікарі рекомендують вживати мінеральну воду
А ви знаєте, як лікарі надають рекомендації щодо вживання мінеральної води? І що в Україні є реєстр мінеральних вод, до якого потрапляють лише ті, що пройшли перевірку в єдиному інституті, який має на це право?
Детальніше
Aqua Миргород DETOX можна придбати у мережі супермаркетів BULKA market
Aqua Миргород DETOX вже чекає на вас у мережі супермаркетів BULKA market
Детальніше