Відродження заводу та мінеральна вода природного походження: історія створення Аqua Миргород

Ще за радянських часів завод Aqua Миргород був відомий, але не як завод із виробництва мінеральних вод, а як масштабне виробництво гірчиці. Проте у 90-х лінії було закрито, а сам завод законсервовано до 2023 року.

Минулоріч, отримавши нового власника завод, Aqua Миргород функціонувати. Повномасштабне вторгнення внесло свої корективи у плани відновлення заводу і основною продукцією на момент створення стала питна вода, яка видобувається зі свердловини в центральній частині Дніпровсько-Донецької западини. На некомерційній основі Aqua Миргород співпрацював із фондами, військовими частинами та урядовими організаціями, забезпечуючи їх питною водою.

Питна вода Aqua Миргород доставлялась в міста та області, які найбільше постраждали від російських атак і де доступ до неї був обмежений. Зокрема, воду завозили вантажівками в деокупований Херсон, розповів Олег Міщенко, український підприємець та бізнесмен, який є акціонером венчурного фонду “Феномен”, який володіє ТОВ “Аqua Миргород”.

vidrodzhennya-zavodu-ta-mineralna-voda-prirodnogo-pohodzhennya-istoriya-stvorennya-aqua-mirgorod-2

Виробництво та потужності зараз

Потужності заводу Aqua Миргород на 95% складаються з обладнання, виготовленого в Україні. Локалізація була одним із першочергових пріоритетів при реконструкції. Так, наприклад, преформи пляшок приїжджають із Дніпра, апарат видуву — з Чернігова, етикетки замовляються з Прилук, а сама лінія виготовлена в Білій Церкві.

Проте є й імпортована продукція. Це робиться насамперед з екологічних міркувань. Одна із екологічних особливостей виробництва — це швейцарські кришечки, виготовлені зі спеціальних матеріалів, що зменшують ризик забруднення довкілля.

“У планах на 2024-2025 рік модернізувати виробництво Аqua Миргород та збільшити його потужності. Це додасть кількість робочих місць та обсяг податків до бюджету, та буде підтримкою економіки України, що так необхідна сьогодні”, – зазначив Олег Міщенко.

Так, зʼявиться новий склад для зберігання води, офісні приміщення, виробничий цех із новою лінією та розширений відділ водопідготовки.

Крім нових виробничих потужностей, на території заводу зʼявиться галерея картин, створених штучним інтелектом. Натхненням для створення полотен стануть біографії та роботи українських письменників Миколи Гоголя, Панаса Мирного, Івана Котляревського, життя та творчість яких тісно пов’язані з Полтавською областю.

На території заводу є одна із найглибших в Україні свердловин, яка варта окремої уваги. Її глибина — 695 метрів, і саме з неї видобувається мінеральна природна лікувально-столова хлоридна натрієва вода Aqua Миргород DETOX.

Вода Aqua Миргород DETOX — наразі основний продукт заводу. На відміну від штучно збагачених мінералами вод, Aqua Миргород DETOX має природне походження, що робить її чудовим вибором для підтримки здоров’я.

Мінерали та мікроелементи Aqua Миргород Detox легше засвоюються організмом, сприяють відновленню водного та мінерального балансу. Ця вода може допомогти в ефективному виведенні токсинів з організму, покращенні функцій травлення та нормалізації діурезу.

У найближчому майбутньому компанія розширить асортимент продукції. Крім детокс-лінійки завод виготовлятиме вітамінізовані води, кожна з яких матиме своє призначення для позитивного впливу на здоров’я людини. Одна із таких вод буде D3. Команда Aqua Миргород перша в Україні, хто зміг знайти рішення синтезу води із вітаміном D3.

За матеріалами: РБК-Україна

Ultramarket, АЗС ОККО та Сільпо: Де можна придбати Aqua Миргород DETOX
Компанія Aqua Миргород продовжує розширювати мережу реалізації природної мінеральної лікувально-столової води Aqua Миргород DETOX
Детальніше
Aqua Миргород DETOX стала водним партнером Kyiv Ultra Run and Nordic Walking 2024
Aqua Миргород DETOX стала водним партнером благодійного старту з бігу і Скандинавської ходьби Kyiv Ultra Run and Nordic Walking 2024, який відбувся 22 червня на Трухановому острові.
Детальніше
Природну мінеральну воду AQUA Миргород DETOX можна придбати у мережі магазинів «Біле Сухе»
Природна мінеральна лікувально-столова вода AQUA Миргород DETOX відтепер доступна у мережі магазинів «Біле Сухе»
Детальніше
Aqua Миргород DETOX доступна у мережах аптек АНЦ, ШАР@ та Благодія
Aqua Миргород DETOX з'явилась на полицях Аптеки Низьких Цін, Шара та Благодія
Детальніше
Aqua Миргород разом з ДонорUA відзначили Всесвітній день донора крові
Aqua Миргород DETOX разом з ДонорUA відзначили Всесвітній день донора крові
Детальніше
Як DETOX проходила клінічні дослідження та за яких станів лікарі рекомендують вживати мінеральну воду
А ви знаєте, як лікарі надають рекомендації щодо вживання мінеральної води? І що в Україні є реєстр мінеральних вод, до якого потрапляють лише ті, що пройшли перевірку в єдиному інституті, який має на це право?
Детальніше
Aqua Миргород DETOX можна придбати у мережі супермаркетів BULKA market
Aqua Миргород DETOX вже чекає на вас у мережі супермаркетів BULKA market
Детальніше
Aqua Миргород DETOX доступна в Кулдім
Природна мінеральна лікувально-столова вода Aqua Миргород DETOX поповнила асортимент магазину Кулдім
Детальніше
Аqua Миргород стала водним спонсором Дня вуличної музики та спорту 2024
Детальніше
Aqua Миргород виступила водним спонсором на благодійному Кубку для збору коштів на допомогу українським військовим
4 травня, у Спорткомплексі «Меридіан», пройшов Кубок з футболу 5х5, організований благодійною організацією Гуркіт, де компанія Aqua Миргород виступила водним спонсором.
Детальніше